Pokój 3-osobowy

POKÓJ EXCLUSIVE 3-OSOBOWY

 

Pokój Exclusive 3-osobowy,( pokój 17m2 ) w tym terminie, 20m od plaży, druga linia brzegowa ,bardzo komfortowy, czajnik bezprzewodowy, szklanki, kubki do herbaty, łyżeczki, lodówka, tv plazma, trzy tapczany w tym łoże małżeńskie z możliwością rozstawienia, balkon ze stolikiem i krzesłami, oczywiście łazienka w bardzo gustownym wystroju, prysznic, mydło do rąk, żel pod prysznic, ręczniki, po jednym na osobę, kapcie hotelowe oraz suszarka do włosów.
Na naszym terenie znajduje się plac zabaw dla dzieci, grill stacjonarny dla gości, miejsce do biesiady z ławami i stołami, parking oraz recepcja. W odległości 40 metrów znajdują się boiska do gier, piłka nożna, koszykówka, siatkówka, badminton, oraz dwa boiska do tenisa, sprzęt wodny, rowery, centrum rozrywki rodzinnej z wieloma grami, rowerki 6 osobowe do zwiedzania Ośrodka oraz obok naszych budynków znajduje się sklep spożywczy z ciepłymi bułeczkami itd. . Do mola i do centrum, deptaka jest ok 100m.
Cena 280 zł. za dobę za pokój. Realizujemy Bony Turystyczne.
Zapraszamy od 10.oo-22.oo, rezerwacja 601 77 30 45 rezerwacja tylko telefoniczna, nie odpisujemy na SMSy, doba hotelowa od 15.oo-10.oo, parking jest darmowy nie monitorowany, nie gwarantujemy miejsca parkingowego bezpośrednio przed domkami, za wjazd do Ośrodka Skorzęcin Gmina pobiera opłatę-cennik, info.505 35 25 91, zdjęcia pokoi,